200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Головна » 2018 » Травень » 14 » Туристичний похід по мальовничим місцям Миколаївщини
14:34
Туристичний похід по мальовничим місцям Миколаївщини

Арбузинський і Актовський каньйони та Трикратський ліс  -  це одні з найкрасивіших  та незвичайних місць України, які знаходяться поруч з нами, але ми про них не знаємо майже нічого.

          11-13 травня 2018 року група учнів Арбузинського прфесійного ліцею на чолі з викладачем курсу «Захист Вітчизни» Колбасенком А.П., здійснили захоплюючий триденний туристичний похід по заповідним місцям Миколаївщини.

          Спочатку автотранспортом учні доїхали до залізничної станції Трикратне, а потім здійснили 6-ти кілометровий марш-кидок до селища Трикрати, в якому знаходиться Трикратський ліс,  висаджений ще в 1825 році графом Скаржинським В. П.  Цю заповідну зону  ще називають «Лабіринт»  та  порівнюють з Софіївським паром  в м. Умань. Тут є схожі  озера, сторічні дуби, альтанки, невеличкий водоспад та містки через річку Арбузинку.

  

 В лісі група встановила свій базовий табір, здійснила цікаву прогулянку  по ньому.  Після подорожі,  приготувавши смачні туристичні страви, діти полягали спати.

Вранці 12 травня група здійснила піший перехід до каньйонів, які подібні  каньйонам північної Америки, але в мініатюрі. Довжина Арбузинського та Актівського каньйонів понад 5 кілометрів, а скелі підіймаються на 50 метрів над рівнем моря. З різних описів та інформаційних знаків,  молодь  дізналась, що про річку, на якій знаходяться каньйони,  ще в давнину згадував древньогрецький філософ Геродот.  У своїх творах він писав, що стародавні племена скіфів відправляли в останній шлях по річці своїх загиблих вождів. Відтоді і пішла назва – Мертвовід. Скільки захоплення було в очах дітей, коли вони подорожували мальовничими місцями рідного краю! А ввечері знову була смачна туристична каша та чай з ароматом туристичного вогнища.

  

  

Наступного дня  група втомлених юних туристів зі  смутком на обличчях,  але з мріями ще хоч би раз знову відвідати ці дивовижні краї, повернулась до Арбузинки.

  

Переглядів: 185 | Додав: Mells_24_08 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: