200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Головна » 2018 » Травень » 21 » Вісті з виробничої практики
14:03
Вісті з виробничої практики

Для учнів груп №36 і 67, що здобувають професію Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних та Офісний службовець (бухгалтерія) триває виробнича практика. Більша кількість учнів відпрацьовують теоретичні знання  та практичні навички на приватних підприємствах та у державних установах смт Арбузинки.

  

 В Арбузинському районному центрі зайнятості Миколаївської області своє перше професійне становлення отримує краща учениця групи Лєтунова Альона. Учениця вміло виконує оформлення первинної документації  та робить бухгалтерські розрахунки. Наполегливість та скурпульозність допомагають їй швидко впоратися з отриманими завданнями.

Учні групи №67 демонструють практичні навички з теорії бухгалтерського обліку в державних установах, приватних підприємствах та фермерських господарствах. На робочому місці практиканти заповнюють первинні бухгалтерські документи; складають кореспонденцію рахунків;  ведуть облік майна, коштів, розрахунків, фондів. Всі учні вдало  застосовують теоретичні знання на практиці.

Спицька Олена знаходиться на практиці в ТОВ «Агрофірма Вісла», що в Новоселівці. Практикантка працює з обліковою документацією підприємства, проводить розрахункові операції, має позитивні відгуки від керівника практики.

Переглядів: 124 | Додав: Mells_24_08 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: