200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Наша історія

За більш ніж піввіковий час існування навчального закладу, було випущено більше 14 тисяч робітників з різних спеціальностей.

Зараз в Арбузинському ПАЛ навчається близько 250 учнів з таких професій: Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»; «В1»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, Продавець продовольчих товарів, Кухар; кондитер, Офіціант; бармен, Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп’ютерного набору, Офісний службовець (бухгалтерія), Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Історія  навчального закладу почалась  1 жовтня 1963 року. Наказом  обласного управління   було створено Арбузинське сільське професійно-технічне училище №9.  На початку свого існування училище готувало спеціалістів лише з професій Тракторист-машиніст, Слюсар-ремонтник, Майстер-наладчик сільськогосподарської техніки.

 У 1982 році, за потребами господарств району, училище почало готувати кухарів-кондитерів, плодоовочівників, лаборантів хіміко- бактеріологічного аналізу, обліковців молока на молочнотоварних фермах та комплексах.

Через два роки навчальний заклад   перейменовують  в професійно-технічне училище №39, і   з цього часу   учні отримують  середню освіту.

У 1989 році педагогічний колектив змінює свою адресу та святкує новосілля у новому  навчальному корпусі училища, де  розміщено 16 кабінетів, 7 лабораторій та 3 майстерні.

Три роки потому, училище отримує ліцензію для підготовки  продавців продовольчих та непродовольчих товарів, а ще через декілька років – бухгалтерів.

 1 липня 2003 року ПТУ №39 реорганізовано в Арбузинський професійний аграрний ліцей. Через рік у ліцеї розпочинається підготовка фахівців сфери ресторанного обслуговування -  офіціантів та  барменів.

У  2005 році ліцей отримує ліцензію на підготовку операторів комп’ютерного набору.

Історія ліцею продовжується, ми творимо  її нашими справами та досягненнями, випускниками, які працюють майже в усіх державних та приватних  установах Арбузинщини.