200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Склад методичних комісій

Арбузинського професійного аграрного  ліцею:

Методична комісія предметів суспільно-гуманітарної підготовки

 

Кур’янова І.В.  - голова МК

Антоненко С.Ю. – викладач історії України, всесвітньої історії,   правознавства;

Бойко Т.Є. – викладач української мови  та літератури;

Петренко І.М. - викладач зарубіжної літератури;

Кур’янова І.В.  – викладач англійської мови.

 

Методична комісія предметів природничо-математичної підготовки

Балобанова І.С. - голова МК

 

 

 

Балобанова І.С. - викладач біології та хімії;

Радік А.М. – викладач фізики;

Кур’янова І.В.  – викладач географії;

Бугай С.М. – викладач фізичної культури;

Колбасенко А.П.. – викладач предмета «Захист Вітчизни»;

Кулєш Н.В. - викладач біології;

Пресницька Д.В.- викладач предмета «Охорона праці».

Методична комісія професій: Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп'ютерного набору,

Офісний службовець, Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Ковальська І.В. - голова МК,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шніт Ю.П. – майстер в/н професії Обліковець з  реєстрації      бухгалтерських даних;

Димова Т.В., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки професії Обліковець з  реєстрації бухгалтерських даних;

Балобанова І.С., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу

Фурдуй Н.П. – майстер в/н  професії Офісний  службовець (бухгалтерія);

Кулєш В.Ю. – майстер в/н професії Оператор комп’ютерного набору.

Кулєш Н.В. - майстер в/н професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу

Ковальська І.В. - майстер в/н професії Оператор комп’ютерного набору.

 

 

 

 

 

 

 

Методична комісія професій:  Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар  з ремонту обладнання та устаткування:

Катриченко С.В.  -   голова МК

Короткий В.А. – майстер в/н професій Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар  з ремонту обладнання та устаткування;

Лебедянець С.В. – майстер в/н професій Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар  з ремонту обладнання та устаткування.

БерковмО.В. – майстер в/н професій Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар  з ремонту обладнання та устаткування.

Катриченко С.В.  -   викладач предметів професійно-теоретичної підготовки професій Тракторист-машиніст с/г

виробництва; слюсар  з ремонту обладнання та устаткування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методична комісія професій: Кухар; кондитер, Офіціант; бармен,  Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів

Мазуренко Н.А. -  голова МК                                  

 

 

 

Петренко Л.М.- викладач предметів професійно-теоретичної підготовки  професій Кухар; кондитер;

Ніколаєнко І.М. - викладач предметів професійно-теоретичної підготовки  професій Кухар; кондитер;

Алейнікова І.М. – майстер в/н професій Кухар; кондитер;

Сідень О.В. - майстер в/н професій Кухар; кондитер;

Левіна В.Г. – майстер в/н професій Кухар; кондитер;

Яремко Л.І. – майстер в/н професії Продавець продовольчих  товарів;

Щуцька В.І. – майстер в/н професії Продавець продовольчих  товарів;

Мазуренко Н.А. -  викладач спецдисциплін професій Продавець

продовольчих   та непродовольчих товарів.