200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї разом з навчанням учнів різного виду професійної діяльності проводиться також їх оздоровлення та залучення до занять фізичною культурою та спортом.

Головною метою фізичного виховання ліцею є формування в учнів бажання систематично займатися фізичними вправами, самостійно виконувати найпростіші рухові дії і дотримуватися правил гігієни, техніки безпеки.

Відповідно до вимог програми  заняття з фізичного виховання проводяться на достатньо високому рівні, їх проводять два викладачі фізичної культури: Бугай Сергій Миколайович та Левін Сергій Павлович.

Для проведення уроків та позаурочної роботи з фізичного виховання учнів на території ліцею є спортивний майданчик, в окремому приміщенні обладнані кімнати для занять настільним тенісом, є тренажерна зала та різного виду спортивний  інвентар.

В ліцеї діють такі спортивні секції:

 

·        Важка атлетика – керівник Короткий В.А.

·        Настільний теніс – керівник Бугай С.М.

·        Шахи та шашки – керівник Петренко С.І.

Після занять учні гуртожитку та місцева молодь займаються в цих спортивних секціях, розвивають та удосконалюють свої вміння та навики в обраному виді спорту.

Протягом року проводяться змагання з різних видів спорту: волейболу, футболу, шахів, шашок, настільного тенісу, легкої атлетики. Також мають місце  різного роду розважальні спортивні програми та змагання, такі як «Козацькі забави», «Ну-мо хлопці» , Ліцейні спартакіади та ін.

 
У вересні 2015 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Арбузинському професійному аграрному ліцеї пройшов Олімпійський тиждень, в рамках якого
проведено: тематична лінійка, змагання з футболу, волейболу, баскетболу та шашок, в яких взяли участь 165 учасників.
          
 
 
     
Навчальний заклад посів ІV  місце ХIV обласних Молодіжних спортивних іграх серед учнів професійно-технічних навчальних закладів 2014-2015 н.р.,
у поточному н.р. ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу