200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 


День безпечного Інтернету

Йдучи у світ віртуальний, не забувайте

залишати відкритими двері у світ реальний.

 

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.  Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Практичним психологом Арбузинського професійного аграрного ліцею Ковальчук Наталією Вікторівною був проведений захід, спрямований на донесення інформації про важливість питання безпеки в просторі Інтернету очима дітей, про  важливість залучати дитину до тих рішень, які стосуються її та її безпеки.

   

До заходу приєднався інспектор з ювінальної провенції Арбузинського ВП капітан поліції Приймак Олександр Олександрович, який доповнив інформацією про небезпеки, що чатують на молодь при користуванні Інтернетом, та про те, як захистити себе під час мандрівки Всесвітньою мережею.

Учні активно брали участь в обговоренні правил роботи в  інтернет-просторі. Під час заходу всі отримали буклети з корисними порадами для безпечного користування Інтернетом.

 


У світі професій

16 грудня 2019 року практичний психолог Арбузинського професійного аграрного ліцею Ковальчук Наталія Вікторівна провела тренінгове заняття «У світі професій» в 9 класі Арбузинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка. Метою заходу було збагачення підлітків знаннями про світ професій, визначення професійних нахилів здобувачів освіти, розвиток пізнавального інтересу дітей до правильного вибору професії.

Майбутні абітурієнти активно брали участь в тренінгових вправах, висловлювали свої думки. Рольова гра «Повітряна куля» показала, що діти розуміють важливість кожної професії. Разом з психологом вони визначили формулу та склали алгоритм дій у виборі майбутньої трудової діяльності.

  

  


Протидія булінгу

В рамках проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу 19.09.2019 практичним психологом Арбузинського професійного аграрного ліцею проведено заняття з елементами тренінгу щодо попередження виникнення проявів булінгу в учнівському середовищі.

Метою заняття було розкриття позитивних здібностей, розвиток навичок самоаналізу, формування позитивного ставлення до себе і до інших, усвідомлення своїх вчинків, розвиток навичок контролю емоційних ситуацій.

Учні активно брали участь в обговоренні питань захисту «постраждалого» від агресора (булера), проведено оцінку та роль спостерігачів в ситуації булінгу. Закінчилось заняття переглядом та аналізом мультфільму «Вірте у любов, вірте у Різдво».


Всеукраїнський день психолога

День психолога – свято молоде, але з довгою історією свого визнання. Життя людини непередбачуване та бурхливе, тому іноді людині важко утримувати тяжкість проблем, які випадають на її плечі і вона може втратити надію, віру в себе. А щоб запобігти цьому, нам на допомогу приходять досвідчені спеціалісти – психологи.

23 квітня практичним психологом Арбузинського професійного аграрного ліцею Ковальчук Н.В. був проведений виховний захід з елементами тренінгу на тему «Психологія успіху». Учні познайомились із історією розвитку психології як науки та реалізували невеличку рольову гру, зігравши ролі таких  психологічних явищ і процесів, як Душа, Увага, Характер,  Творчій шлях, Психологія. В результаті суперечки між дійовими особами вияснилося, що цей тандем нерозривний.

На заході були присутні: начальник служби у справах дітей Арбузинської районної державної адміністрації Деменко І.Л., практичний психолог Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім.Т.Г.Шевченка Росоха Д.Ю., та провідний інспектор Арбузинського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» Фоменко А.О., які розповіли про напрямки своєї діяльності та про необхідність психологічної допомоги в роботі їхніх установ.

     

Цікаву зустріч продовжив тренінг, на якому психолог проілюструвала способи досягнення успіху та подолання труднощів на своєму шляху. Завершальним етапом заняття була діагностична методика «Сова».


Не стань жертвою!

У соціальних мережах є спільноти, які заманюють дітей, щоб підштовхнути їх до нанесення собі як фізичних, так і психічних травм. Ні в якому випадку не дозволяйте собі стати жертвою інтернет-злочинців!

При виявленні таких груп рекомендується негайно повідомляти до кіберполіції або за телефоном

гарячої лінії (044) 374-37-21,

а також звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу.