200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Головна » 2020 » Квітень » 22 » Плідна співпраця ліцею з Арбузинською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості
09:26
Плідна співпраця ліцею з Арбузинською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості

Наш освітній заклад тісно співпрацює з Арбузинською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості. Разом організовували і проводили профорієнтаційні заходи і зустрічі з роботодавцями.
В цьому році активізовано співпрацю ліцею  з Арбузинською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості по підвищенню кваліфікації робітників за навчальними програмами: «Впровадження нових технологій щодо технологічного обслуговування сільськогосподарської техніки» та «Новітні технології в сільськогосподарському виробництві, пов'язані з вирощуванням сільськогосподарських культур». Підготовкою було охоплено 60 осіб. Після завершення навчання всі безробітні громадяни були працевлаштовані на  підприємстві ПП АП «Благодатненський птахопром».

    

Отже, завдяки професійному навчанню в Арбузинському професійному аграрному ліцеї, безробітні громадяни мають змогу підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.
 

Переглядів: 280 | Додав: Mells_24_08 | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: