200x200

Єдина Країна! Единая Страна!
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Головна » Архів матеріалів

З метою попередження ДТТ та в рамках проведення Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!», 18 вересня 2014 року в АПАЛ відбулись заходи спільно з працівниками Державтоінспекції, викладачами правил дорожнього руху та учнями І курсу ліцею.

На підсумковій зустрічі учні з цікавістю слухали інспектора з профілактичної роботи відділу з обслуговування м. Южноїкраїнська Арбузинського району  УДАІ УМВС України в Миколаївській області Полякова Р.О.  щодо запобігання травмування та загибелі дітей на дорогах і безпечної поведінки в процесі дорожнього руху. На всі поставлені питання були дані вичерпні відповіді та роз’яснення.

З цікавістю, активно та весело було проведено  вікторину, яку підготовила бібліотекар ліцею В. В. Горба.

Передували даному заходу єдині уроки в усіх групах з правил дорожнього руху та правил користування громадським транспортом, які організовані службою з охорони праці, з залученням викладачів ПДР Катр ... Читати далі »

Переглядів: 285 | Додав: chuiko | Дата: 23.09.2014 | Коментарі (0)

Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту в Арбузинському професійному аграрному  ліцеї пройшло традиційне спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» серед учнів ліцею. У святі взяли участь 8 команд, які  змагалися в різних конкурсах.

Учительський колектив ліцею також не залишився осторонь, а стали активними вболівальниками і суворим журі.

По закінченню свята команди переможці «Юність», «Співдружність» та «Козацька люлька» отримали грамоти та солодкі призи.

... Читати далі »

Переглядів: 463 | Додав: chuiko | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні святковий дзвоник сповістив всю країну про початок навчального року в Арбузинському професійному аграрному ліцеї Розпочалось свято з виконання урочистого гімну нашої держави,  а потім  директор ліцею Петренко Л.М. привітала усіх  присутніх  із  Днем  знань,  побажала  успіху  у  навчанні та  професійній діяльності.  Заступник директора з НВР Димова Т.В. представила учнів І курсу та привітала всіх присутніх з початком навчального  року. На святі була присутня та виступила з поздоровленнями  – Мартинко Антоніна Валеріївна – директор Арбузинського районного центру соціальних служб для сім‘ї та молоді. А  ще  на святі  були присутні всі працівники Арбузинського професійного аграрного ліцею, першокурсники, учні старших курсів, батьки.

... Читати далі »
Переглядів: 277 | Додав: chuiko | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

Гарним завершенням плідного навчального року стала поїздка колективу ліцею до Софіївського парку, що знаходиться в місті Умань.

Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайно, поетично і прекрасно. Тут ми побачили Англійський парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів.   Милувалися дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами та вишуканими скульптурами античних богів і богинь.

 Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами - це одне з найвидатніших творінь світового садово - паркового мистецтва. У світі існує всього декілька парків, таких як Уманський парк Софіївка. Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу понад 150 гектарів.

 На які тільки божевілля йшли чоловіки, щоб здивувати своїх коханих: починали війни ... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: chuiko | Дата: 14.07.2014 | Коментарі (0)

Ось і настав цей незвичайний день – 27 червня. День святковий радісний, Веселий і сумний водночас. День розставання з ліцеєм, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками. Останнім акордом лілейної симфонії відлунали іспити на професійну майстерність. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання ,і щирі спілкування, і до болю знайома мелодія дзвінка. Все це – позаду. А попереду  - самостійне життя, в яке вступають  102   наших випускника. Отримали атестат про загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника:

 Кухарі,обліковці з реєстрації бухгалтерських даних, оператори комп’ютерного набору, лаборанти хіміко-бактеріологічного аналізу; ;

Здобули  професію та отримали дипломи:

Трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва та  ... Читати далі »

Переглядів: 299 | Додав: chuiko | Дата: 14.07.2014 | Коментарі (0)

З 20 по 26 червня 2014р. в Арбузинському ПАЛ випускники захищали дипломні та творчі роботи. Вони проявили себе як компетентні та досвідчені фахівці, здатні до виконання складних завдань.

      Випускники групи № 21( професія «Кухар») виготовили серію плакатів зі схемами та алгоритмами приготування страв. Групи № 31 (професія «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; оператор комп'ютерного набору») та № 41 (професія «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп'ютерного набору») створили відеофільми та презентації на обрані теми. Учні групи № 53 (професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва») виготовили стенди та макети вузлів і агрегатів тракторів та сільськогосподарських машин.

         Створені творчі роботи продемонстрували ... Читати далі »

Переглядів: 258 | Додав: chuiko | Дата: 14.07.2014 | Коментарі (0)

26.06.2014 року відбулося звітування директора ліцею Петренко Л.М. про роботу за 2013-2014 н.р. перед трудовим колективом та громадскістю. Робота директора за звітний період оцінена позитивно. Звіт директора викладено у розділі "Каталог файлів".

Переглядів: 301 | Додав: chuiko | Дата: 14.07.2014 | Коментарі (0)

11 червня 2014 року наш ліцей пройшов позачергову атестацію в акредитаційній комісії з 11 професій: «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп'ютерного набору», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії А1, А2, В1, «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Кухар», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; оператор комп'ютерного набору», «Оператор комп'ютерного набору», «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець продовольчих товарів; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Офіціант; бармен». Дію двох професії продовжено: «Кухар; кондитер», «Продавець продовольчих товарів; ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: chuiko | Дата: 14.07.2014 | Коментарі (0)

6 червня 2014 року працівники Арбузинського ПАЛ здійснили екскурсію по об’єктам найбільшого на півдні України Южноукраїнського енергетичного комплексу.

Під час екскурсії працівники отримали достовірну інформацію про роботу АЕС, побачили макети обладнання в інформаційному центрі підприємства, відвідали повномасштабний тренажер, Ташлицьку ГАЕС і Олександрівську ГЕС.

Усі відвідувачі отримали задоволення від екскурсії та багато корисної інформації про роботу нашої Южноукраїнської АЕС. 

    

Переглядів: 336 | Додав: chuiko | Дата: 18.06.2014 | Коментарі (0)

4-5 червня  2014 р. у Миколаївській області на базі Вознесенського ПАЛ проводилась щорічна конференція обласного центру по роботі зі здібною молоддю ПТНЗ.

Учениці 42 гр. професії «Лаборант хіміко – бактеріологічного аналізу» Чорна Галина та Дідик Анастасія на чолі з психологом ліцею Петренко Я.Ю. взяли участь у конференції, презентували свої творчі роботи та дослідницькі проекти, також учениці отримали пам’ятний  сертифікат учасника конференції та цікаві сувеніри від Вознесенського професійного ліцею.

 

         ... Читати далі »

Переглядів: 234 | Додав: chuiko | Дата: 12.06.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 »